PortaTherm s.r.o. – lamelové clony

Zabraňte přehřívání interiéru pomocí okenní folie

Hledáte způsob, jak ochránit svou výrobu či sklad před únikem tepla? Odpovědí jsou plastové lamelové clony naší výroby. Efektivně zamezí průvanu, prašnosti i vniknutí hmyzu a ptáků. Trápí vás nepříjemné přehřívání vnitřních prostor v letních měsících? Pořiďte si od nás protisluneční okenní folie.

tel:
+420 530 500 454
fax:
+420 530 500 455
e-mail:
info@portatherm.cz
web:
www.portatherm.cz
facebook:
www.facebook.com/PortaTherm
  • Pod sídlištěm 293/1
  • Brno - Židenice
  • 636 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jak ušetřit za energie a zlepšit hygienu?

Nabízíme řešení, které sníží vaše energetické náklady. Naše společnost se od roku 2006 věnuje výrobě, prodeji a instalacím lamelových clon.

Plastové lamelové clony zabraňují tepelným únikům při zachování průchodnosti vstupu. Jedná se tak o ekonomicky i ekologicky výhodná zařízení. Využití lamelových clon ocení rovněž zaměstnanci. Díky zamezení průvanu bude zajištěna jejich tepelná pohoda a zdraví.

Důležitým přínosem je také udržení hygienické úrovně provozu. Lamelové clony znemožňují vniknutí ptáků a hmyzu. Zároveň znatelně snižují prašnost a hlučnost.

Disponujeme širokou nabídkou lamelových clon pro různé případy užití. Ve výrobních a skladových provozech slouží jako závěsy do velkých otvorů průmyslových bran. Své uplatnění najdou také ve dveřích určených pro osobní provoz. Snížení tepelných ztrát ocení i provozovatelé chladírenských zařízení či bazénů.

Vsaďte na finančně nenáročné a přitom efektivní řešení oddělení prostor.

Okenní folie vás ochrání proti horku a ÚV záření

Užijte si světelnou a tepelnou pohodu i v letních vedrech. Okenní fólie účinně regulují intenzitu slunečního záření a tím i teplotu v interiéru. Jsou vhodným řešením nejen pro výrobní a kancelářské prostory, ale také pro domácnost.

Kromě tepelné regulace mají okenní folie i další důležitou funkci – zabraňují průniku nežádoucího ÚV záření. Nespornou výhodou je také jejich příspěvek k bezpečnosti. V případě rozbití skla ochrání před ostrými střepy.   

Vybírejte z naší nabídky protislunečních fólií moderního vzhledu.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole